57 Konferencja Studenckich Kół Naukowych Pionu Górniczego AGH

W dniu 10 czerwca odbyła się 57. Konferencja Studenckich Kół Naukowych Pionu Górniczego AGH. Członkowie naszego Koła wraz ze Studenckim Kołem Naukowym Ochrony Środowiska współtworzyli sekcję Inżynieria i Ochrona Środowiska. Obrady odbyły się w przyjemnej naukowej atmosferze, a poruszane zagadnienia prowadziły niekiedy do gorliwych dyskusji. Jurorzy oceniający referaty konkursowe mieli nie lada wyzwanie, aby wybrać i nagrodzić najlepsze wystąpienia.
Wszystkim prelegentom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za współpracę. Szczególne gratulacje należą się zwycięzcom konkursu referatowego. Oto oni:
1. Maciej Kilar – „Projektowanie, konstrukcja i kalibracja anemometru”.
2. Justyna Durak i Monika Widelska – „Rozpoznanie warunków gruntowo-wodnych na terenie gmin Bolesław i Bukowno”.
3. Ex aequo:
Tomasz Gorzelnik – „Pomiar opadu pyłu metodą sedymentacyjną na terenie miasta Krakowa oraz gmin ościennych w okresie od kwietnia do listopada 2016 roku” ,
Kamil Heba – „Wpływ emisji wtórnej pyłu z jezdni na jakość powietrza”.
Do zobaczenia za rok!

[metaslider id=638]